השכרת וילה

חשבתם על נופש מיוחד? לגוון ולשנות קצת את הנופש המשפחתי ולצאת מבתי המלון הסטנדרטיים?!

 

יש המון אפשרויות נופש אחרות, כדי לגוון מבתי המלון, כמו צימרים, וילות ומלונות בוטיק.

 

כידוע וברור הצימרים היום הם עולם אחר, בעבר צימר היה בקתת עץ קטנה ורומנטית אבל היום עם התחרות שנוצרה, והרצון למקומות יותר מרווחים ויוקרתיים ,צימר הוא כבר עולם אחר, היום ישנם צימרים זוגיים מפוארים ממש כמו חדרי מלוכה, כאילו לקוח מאיזה סרט.

ישנם צימרים זוגיים היום מאוד מפוארים ומרווחים, בצימר ג´קוזי פרטי גדול, מה שפעם היה פינתי וקטן היום הוא גדול יותר ויוקרתי.

ישנם היום צימרים אפילו יותר מפוארים בהם יש שולחן סנוקר פרטי,בריכה פרטית ולפעמים אפילו סאונה וג´קוזי כך שיש לכם מתחם פינוק ובילוי פרטי משלכם, כסוג, ולא כמו בוילה למשפחה וקבוצה, אלא ממש אינטימי.

 

אבל אם כבר מדברים על פינוקים ועל משפחה, הרי אמרנו שאנחנו רוצים נופש משפחתי שונה ומגוון, ובדיוק בשביל נופש מהסוג הזה ישנה אפשרות של השכרת וילה.

וילה להשכרה היא לרוב וילה לנופש, אלא אם כן זו וילה להשכרה ארוכה, אבל וילה שניתן להשכיר ללילה או שניים כדי לנפוש בה היא וילת אירוח, שתוכננה במיוחד ובקפידה כדי לארח משפחות בנוחות ויוקרה.

ישנן וילות בעיצובים שונים וסגנונות שונים כמובן כמו הצימרים, אך לעומת צימרים שבנויים רובם ככולם מעץ, ניתן למצוא וילות הבנויות אבן וישנן וילות צימרים שהן וילות מעץ.

כמובן שאת הוילות ניתן למצוא גם עם מספר חדרים שונה, הכול תלוי בתכנון הנופש שלכם, אם אתם משפחה קטנה ומסתפקים בשלושה חדרים, ישנן וילות קטנות, וישנן וילות המתאימות גם לאירוח של 30 איש.

 

את רוב וילות הנופש ניתן להשכיר ללילה אחד אך ישנן וילות אותן משכירים למינימום שתי לילות.

הוילות ברובן מתאימות לאירוח משפחה עם ילדים כך שמעבר למיטות הזוגיות של ההורים ישנן מיטות נפתחות לילדים או מזרנים בשפע וכך ניתן ליהנות ממרווח לילדים ולהורים ומאירוח של הרבה משתתפים.

מעבר לנופש המשפחתי, בוילות ניתן לארח גם קבוצות ובנוסף ניתן לערוך אירועים, לא כל וילה היא וילה לאירועים, אבל ישנן הוילות הגדולות יותר בהן ניתן לערוך אירועים, ברוב הוילות הגדולות ישנה גם חצר גדולה ובה ניתן לעשות אירוע כמו חתונה, בר מצווה ועוד ויש וילות קטנות יותר בהן אפשר לעשות אירועים סולידיים יותר כמו מסיבת רווקים או יום הולדת.