וילות

התחתנתם ואתם מתלבטים מה הלאה עכשיו? איך קונים בית? מגדלים ילדים ומתקדמים בחיים? אני אנסה לעזור לכם בתחום הבית, אסביר לכם קצת על ההבדלים ומה כדאי.

 

אז קודם כל, לרכוש בית זו השקעה ממש גדולה ולא תמיד אפשר לרכוש בית ישר אחרי החתונה,בתחילת החיים, כשאתם עדיין משלמים את הלימודים ובהתחלה של הרכישות וההוצאות.

לכן הכי כדאי בהתחלה הוא בית להשכרה וכך להרגיש באמת את העצמאות וההתחלה הטובה ללא לחץ והוצאה גדולה.

 

עכשיו כשהבנו שיש אפשרות לרכוש בית משלכם, יש כאלה מחסכונות,אחרים מהלוואה או משכנתא, וישנה אפשרות להתחיל ממשהו קטן בלי להעמיס עם הלוואות והיא בית להשכרה.

 

בחירת הבית הוא גם לא נושא קל אבל אם מראש יודעים מה רוצים זה הופך את זה להרבה יותר פשוט

ישנן דירות בעלות חדר,שניים ועד 7 חדרים ויותר, ישנם גם סוגים שונים של בתים.

 

יש את דירת הסטודיו, היא כמו צימר מתאימה לרוב ליחיד או זוג, מעוצבת ואינטימית, לרוב בעלת חדר אחד בו חדר שינה,מקלחת ושירותים,סלון קטן ומטבחון, מה שבטח לא מתאים לאלו מכם הרוצים להקים משפחה אבל כן מתאים לסטודנטים או לזוג מתחיל.

 

יש את הדירה בבניין בה תהנו משניים עד שלושה חדרים,בקומה שתבחרו לכם כמובן שההבדל בין הקומות הוא במחיר ובה סלון ומטבח נפרדים, דירה להשכרה מרווחת יותר המתאימה לזוג עם ילדים קטנים ולצעירים,שיש כוח לעלות מדרגות.

 

יש את ה וילה שבה ישנם יותר חדרים,יותר מרחב ויותר יוקרה, וילה מתאימה לאלו שאוהבים איכות חיים ושרוצים להתחיל ממש ברגל ימין את החיים.

וילה כמו בתים אחרים מתאימה להשכרה לתקופה של מספר חודשים ואפילו לשנה מראש, המיוחד ושונה ב וילה הוא שיש בה יותר מ3 חדרים בד"כ כשכל חדר מרווח ולפעמים אפילו לכל חדר שינה,חדר רחצה צמוד, ב וילה גם יש גינה מרווחת ,סלון גדול ומטבח כך שהכול הרבה יותר מרווח ונוח.

 

אני אישית חושבת שזוג צעיר שמחפש אינטימיות ורומנטיות יכול להסתדר בדירת סטודיו אך כשיש לכם משפחה,ילדים,הכי כדאי זה וילה, כי יש מרחב לכם ולילדים, גינה כך שהילדים משחקים בכיף וגדלים באיכות חיים טובה.