נופש לציבור הדתי

 

 

לציבור הדתי ישנם ערכים בסיסיים ותרבות קצת שונה, ובעקבות כך גם הנופש שלהם הוא שונה, חשוב להם כשרות , צניעות וכמובן פרטיות מלאה בוילה עצמה וסביבה כדי שיוכלו להרגיש חופשי ונוח בנופש שלהם, ולא יהיה ערבוב עם אוכלוסייה אחרת.

 

הציבור הדתי בשנים האחרונות יוצא המון לנופשים, מה שבעבר היה קצת שונה, לא היה נופש שמתאים לאירוח דתי או נופש עם הפרדה ולכן העדיפו הדתיים למנוע  בעיות ולא יצאו לנופש.

מאוחר יותר החלו לצאת לכפרי נופש, סוכני הנסיעות השכירו כפר נופש שלם והחלו לשווק את זה באוכלוסייה הדתית, ללא ערבוב, כך שרק משפחות דתיות היו יכולים לצאת לנופש הזה, והיו דואגים שתהיה הפרדה במתחם הכפר ומעבר לזה דאגו שתהיה גם הפרדה בשעות השחייה בבריכה ובשאר מתקני הנופש.

 

עם התפתחות הצימרים בצפון ,החלו המשפחות הדתיות להשכיר מתחם של שניים או שלושה צימרים וכך נהנו גם כן ממתחם פרטי ויכלו להחליט בעצמם לגבי הפרדה ולהרגיש חופשי בפרטיות וצניעות.

הנופש בצימרים הוא הרבה פחות נוח מהסיבה שיש צורך להשכיר מתחם של מספר צימרים, ואז מחלקים את המשפחה בין כמה צימרים ואין גיבוש של כל המשפחה יחד, אין השגחה מלאה על הילדים אלא אם כן אלו משפחות קטנות היוצאות כמה משפחות יחד ומשכירות מתחם שלם.

 

עם הזמן כמובן שהצימרים התפתחו והחלו לצוץ להם צימרים למשפחות אז למשפחות הדתיות היה קל יותר להשכיר צימר אחד למשפחה, כשבצימר משפחתי יכולים להיכנס זוג הורים ושניים עד שלושה ילדים,מעבר לזה זה כבר שוב להשכיר צימר גדול יותר.

מה שכן,צימרים זה בעיתי מהסיבה היחידה שאם לא משכירים את כל המתחם אז שוב יש ערבוב בין אוכלוסיות שונות בכל מתקני המתחם, אם זה בבריכה, בחצר וכדומה, כמובן שבצימרים עצמם יש פרטיות מלאה.

 

מהסיבה הזו ומסיבות נוספות כמו הרצון של אנשים לצימר גדול, מקום מעוצב,מפנק ויוקרתי אבל הרבה יותר גדול שיכול לארח משפחה או מספר זוגות וחברים יחד ואין צורך להתחלק באותו חדר או לישון בצפיפות ולכן קמו להן וילות לנופש.

הוילות כמו הצימרים החלו מאזור הצפון, למרות שעוד קודם היו וילות בקיסריה אבל וילות נופש בעיצובים מיוחדים הן הוילות בצפון, הטוב והמיוחד בוילה הוא שאם מחפשים וילה להשכרה ,ההשכרה היא של הוילה כולה, אין אפשרות להתחלק עם עוד אורחים מה שגם אין ערבוב בין אורחים שונים בוילה.

 

בוילות לנופש מעבר לכך שהוילה כולה שלכם ויש לכם פרטיות מלאה, בוילות יש גם המון מקום, אפשר להגיע משפחה או שתיים,תלוי במספר הנפשות, יש וילות המתאימות לאירוח של עשרה אנשים ויש אפילו עד שלושים איש בוילה, כשיש מספר חדרים רב ולכולם מקום לינה נוח.

אז נופש לציבור הדתי  משתלב ומתאים מאוד אם יוצאים לוילה נופש כי אז יש מקום מרווח לשהייה,יש פרטיות מלאה וניתן לנהוג ממש כמו בבית, עם מטבח מאובזר ומרווח,סלון לאירוח ובילוי משותף וכמובן בריכה,ג´קוזי או כל תוסף אחר במתחם הם פרטיים לאורחי הוילה.