צימרים לקבוצות

צימרים לקבוצות הם צימרים גדולים, כן, כן ממש כמו שאתם מכירים, צימרים הבנויים כבתי עץ ומתאימים לאירוח ונופש.

נופש בצימר הוא חוויתי ומהנה במיוחד, כי להבדיל מבית מלון , בצימר יש פרטיות מלאה, יש המון פינוקים והכול בשיא היוקרה והרומנטיות.

ראשית התפתחות התחום הייתה עם צימרים בצפון, במושבים ואזורים שקטים מאוד, כשסביבכם נופים מדהימים,שקט והמון יוקרה ואיכות.

התחום צמח והתפתח ומן הסתם גם הדרישה ואז החלו מספר זוגות,משפחות או קבוצות החלו לשכור מספר צימרים,ממש את המתחם כולו וליהנות כחברים מנופש מדהים, כשלכל אחד צימר פרטי, בחצר בריכה או ג´קוזי ספא מפנק וכך בילו נופש מיוחד ואפילו שילבו בו אטרקציות וטיולים בצפון.

פתרון הצימרים הוא אופציה לא ממש נוחה אם אתם קבוצה גדולה שרוצים מצד אחד פרטיות ומצד שני להיות ביחד.

בשנים האחרונות צצו להם כפטריות אחרי הגשם וילות נופש לקבוצות שהם בעצם בתים גדולים עם כמה חדרים גדולים ומרווחים כך שלכולם יהיה מקום ואפילו יותר מזה.

וילה חלום באדום היו בין הראשונים שנבנו ממש למטרה זו- לתת מענה ופתרון מפנק ומענג גם לקבוצות גדולות שרוצות להיות ביחד ועם זאת להיות בפרטיות.

חלום באדום הם בעצם 2 וילות יוקרתיות מפנקות ומענגות, בכל וילה 4 חדרים, ג'קוזי בכל חדר, סלון גדול ומאובזר קומפלט, מטבח רחב ונוח, שולחן סנוקר מקצועי, ג'קוזי ספא בחצר ובנוסף פינות ישיבה, עמדת מנגל מקצועי ובריכה פרטית מחוממת.

הכול במתחם פרטי ודיסקרטי שקט ונעים.

אז ממש לא משנה איזו גודל קבוצה אתם אם אתם מחפשים את המרחב שלכם, השקט והפרטיות וילה חלום באדום יגשימו לכם חלום ואפילו יותר!

חלום באדום מותג בתחום אירוח נופש לקבוצות בישראל!

להזמנות צלצלו עכשיו: 0548007502

אז למה צימר אם אפשר וילה... ואם כבר וילה אז רק חלום באדום