צימרים למשפחות

צימר זוגי הוא הלהיט היום בתחום הנופש, זוגות שרוצים להתנתק מהעולם ולהתפנק בסוף שבוע חלומי יוצאים לצימר, כמובן שמרבית הצימרים הם בצפון,אך ישנם גם צימרים במרכז.

 

צימרים אכן החלו כצימרים זוגיים אך התפתחו לסוגים שונים של צימרים כמו כל תחום אחר שמתפתח.

ישנם צימרים זוגיים,צימרים למשפחות, צימרים לקבוצות, צימר וילה ועוד..אספר לכם קצת על כל אחד מהם,שתוכלו לדעת מה הכי מתאים לכם...

 

צימר לזוג – צימר לזוג הוא לרוב בית עץ למרות שהיום ישנם גם מיני וילות המתאימות לזוגות בלבד, בצימר זוגי כמו דירת סטודיו פרטית,הכול פתוח ומפנק, ישנה מיטה זוגית מרווחת, ג´קוזי מפנק לא רחוק מהמיטה,מטבחון מאובזר וכמובן פינת אוכל וסלון קטנים ואינטימיים.

בצימר זוגי דאגו שהכול יותאם במיוחד לזוג, והכי מפנק שיכול להיות כדי שהנופש יהיה רומנטי,מיוחד וחוויתי,כמובן שהכול בשיא הפרטיות.

 

צימרים למשפחות- הם בעצם צימר כמו הצימר הזוגי,עם המון פינוקים שזה בגדול העיקר בצימרים,זה השוני מבית המלון,בצימרים היחס והאירוח הם הרבה יותר פרטיים, אז בקיצור, צימרים למשפחות הם צימרים גדולים יותר מהצימר הזוגי, בצימר למשפחות יש חדר ילדים נוסף לרוב ובו מיטת קומתיים או קומת גלריה עם מיטות ילדים וכך ניתן להתארח לרוב משפחה פלוס שניים או שלושה ילדים לכל היותר.

צימרים למשפחות הם הרבה יותר נוחים מנופש משפחתי בבית מלון, כי יש מרחבים משותפים בצימר שניתן לבלות כמשפחה, לא כמו במלון שזה חדרים נפרדים לרוב.

 

צימר לקבוצות -  צימר לקבוצות מתבסס על אותו עיקרון של צימרים למשפחות, עם מספר חדרי שינה, רק שבצימר לקבוצות ישנה האופציה למקומות לינה רבים יותר, לרוב גם צימרים שהם יחסית מבודדים כי קבוצה שמגיעה רוצה גם פרטיות וגם הנאה ולכן עדיף שהצימר יהיה מבודד יותר.

כשאני מתכוונת צימר לקבוצות, זה לא ל10-15 איש אלא מקסימום 7 אנשים, כי עדיין זה צימר, עם כל זה שהוא גדול יותר מצימר זוגי.

בצימרים לקבוצות ניתן לערוך אירועים סולידיים וקטנים כמו יום הולדת, מסיבת רווקות וכדומה, כשמספר האורחים הוא מצומצם.

 

צימר וילה – אם התחלנו מהצימר הזוגי הקטן וגדלנו לאט לאט, אז צימר וילה הוא הגדול ביותר. זו בעצם וילה בנויה אבן לרוב או בית עץ גדול, כשבו מספר חדרים רב יותר לא כמו בצימרים שיש 2 או מקסימום 3 חדרי שינה,בוילה יכולים להיות גם 5 ואפילו 7 חדרי שינה.

בוילה ישנם כל הפינוקים והפאר של הצימרים, המיוחד עוד בוילה שיש פרטיות בכל חדר לא כמו בצימר שלרוב יש גלריה פתוחה או חדרים צפופים, בוילה יש פרטיות לכל חדר,מספר חדרי רחצה מרווחים, הכל בשיא היוקרה אך עם המון מרחב.

בוילה כמו בצימרים  יש גם בריכת שחייה רק שלעומת מתחם צימרים שבו הבריכה היא משותפת, בוילה הבריכה או כל מתקן אחד במתחם הוא לאורחי הוילה בלבד, כמו בריכת שחייה,ג´קוזי ספא ואפילו הגינה שסביב,הכול בפרטיות מלאה ובוילה ניתן להתארח זוגות,משפחות וקבוצות, לקיים אירועים גדולים יותר,עד 20 איש בוילה וישנם אפילו וילות גדולות יותר ואז ניתן לחגוג מסיבת רווקים או יום הולדת גדול יותר.