יחידת נופש

 

את ירח הדבש שלכם תוכלו לעשות בוילה חלומית עם שלל פינוקים! אחוזת חלום באדום - יחידת נופש מושלמת לזוג או למשפחה. בריכה צמודה וג'קוזי בכל חדר ועוד...

 

אם אתם מחפשים יחידת נופש בצפון, תגלו שיש מבחר גדול מאוד של יחידות נופש ברמות אירוח שונות. החל באכסניות נוער דרך צימרים ואירוח כפרי ועד וילות יוקרתיות שמגיעות ברמתן ואף יותר ממלונות פאר.

 

איך בכל זאת ניתן לעשות סינון שיקל על מציאת יחידת נופש?

קודם נחלק את היחידות נופש שני חלקים. אירוח פשוט ואירוח יוקרתי. בכל קטגוריה יש אירוח למשפחות צימרים למשפחות וכדומה ויש יחידות נופש לזוגות.

ניתן לקבל חלק מהאירוח בוילות נופש כמו למשל לקיים אירוע ללא שינה. בריכה להשכרה ועוד.

 

וילות נופש מציעות מגוון סגנונות אירוח ומאפשרות לקיים אירוח עם פנסיון מלא או חלקי. וילות מסוימות מחזיקות שף הבית שמכין את הארוחות ויש וילות שמחזיקות קטרקציות ייחודיות למקום ולהשקעה.

 

באחוזת חלום באדום נמצאות שתי יחידות אירוח בסגנונות שונים. הצד השווה שבהם, שהם נבנו לאירוח ונעשה מאמץ גדול להעניק לאורחים חווית אירוח ברמה גבוהה.

באחוזת חלום באדום ניתן למצוא 4 חדרי שינה מעוצבים ובכל חדר תמצאו ג'קוזי זוגי. מסך פלזמה גדול תלוי על הקיר לצד ציורי האמנות שעל הקירות.

 

סלון גדול עם כורסאות מפנקות ופינת אוכל גדולה לצד מטבח מושלם ומאובזר.

 

בחצר המטופחת יש בריכה מחוממת עם זרמי מים.  לידה תגלו בריכה קייצית ענקית וחדישה.

עמדת מנגל ופינות ישיבה מוצלות.

 

בוילת חלום באדום תמצאו כמעט את אותו מפרט. ההבדל הוא ביוקרתיות ובפאר שיש באחוזה לעומת הוילה. למרות שיש הבדל עדיין הוילה עומדת ברמה גבוהה של שירות ואירוח.

 

כבר אמרנו , הוילה והאחוזה נבנו במיוחד לאירוח והם מהווים מודל לחיקוי לוילות לאירוח שצצות כפטריות אחרי הגשם!

 

אז, אם אתם בדרככם לחופשה בצפון כואו לגלות רמת אירוח ביחידת נופש מושלמת! באחוזת חלום באדום!