וילה בצפון

אז החלטתם לצאת לנופש בצפון ?

החלטה צפויה.. כי אין כמו הצפון בשביל לטייל בו במיוחד בתקופת האביב, הכל ירוק! פרחים בשלל צבעים. שירת הציפורים מתמזגת עם המיית המים בנהרות ובנחלים המלאים בתקופה זו של האביב.

כך שההחלטה לצאת לצפון, במקום. בצפון קיימים מסעדות מיוחדות ואתרי בילוי בנוסף, לאתרי התיירות והעתיקות שמצויים כאן בשפע...

אבל, אתם מחפשים וילה בצפון ! לא הרצאה על הצפון.  הייתם בעבר בצימר ונוכחתם לדעת שהצימר זה נחמד... אבל שמעתם שהוילות בצפון זה שם דבר!

אכן, הוילות בצפון נבנו מלכתחילה עבור אירוח. המרחב הפנימי של וילה בצפון גדולה בהרבה מאחותה במרכז הארץ. כי, הצפון הוא איזור עדיפות לאומית שמזרים סיוע והקלות לבניה. כך שדברים טובים יוצאים מזה... וילות בצפון מוקפות בחצר ענקית משקיפות ממרומי ההר על הים או אל הרי הגליל המקסימים ויוצרים הרמוניה מופלאה בין וילה יוקרתית מרוהטת בשיא הפאר ונוף גלילי מהמם.

לא כל וילה בצפון היא אכן ראויה להקרא וילה בצפון.מה שעושה את הוילה, זה הבניה מלכתחילה עבור אירוח. רואים שכל פינה נבנתה תוך מחשבה ושימת דגש על הפרטים הקטנים. המפרט העשיר שמוצע בוילה בצפון עולה על הוילות הסטנדרטיות כי הם מיועדות לפנק את הנופשים. המארחים עושים מעל ומעבר להעניק שירות אדיב ותמיד יפתיעו את האורחים שלהם במתנה קטנה שעושה את ההבדל בין וילה סתם לוילה בצפון !